Menü

Elektronik Nargile Nedir Nasıl Kullanılır

Elektronik Nargile Nedir Nasıl Kullanılır

Nargile kafelerde özellikle gençlerin sıklıkla tercih ettiği bir üründür. İçerisinde bulunan tütün mamulleri sayesinde kullananların kanserojen maddeye maruz kalmasına neden olur. Bu durumda daha sağlıklı seçimler yapmak isteyenler için elektronik nargile seçenekleri bulunmaktadır.

Online olarak satışı yapılan bu ürünü uygun fiyat seçenekleri de satın alarak uzun süre sorun yaşamadan kullanmaya devam edebilirsiniz. Üzerinde bulunan nikotin ayarlama seçeneğini sayesinde de sigarayı bırakmayı düşünenler sigarada bulunan nikotin seviyesinden başlayarak azaltabilir ve sıfırlama noktasına vardıklarında daha etkili sonuçlar alabilirler.

Elektronik Nargile Nasıl Kullanılır?

Elektronik sistemi ile son yıllarda sıkça tercih edilen elektronik nargile modelleri hem şık hem de kullanışlı sonuçlar alınmasına yardımcı olmaktadır. Kolay kullanımı sayesinde isteyen herkesin yanında taşıyarak rahatlıkla kullanabileceği bir seçenektir.

Oluşturulan sistem ağız kısmından çekeceğiniz hava ile içerisinde buhar şeklinde oluşum sağlanması ve bu sayede bitki özlerinin tadı ile hoş bir tat bırakmasını sağlamaktadır. İçerisindeki likit değiştirilebilir olduğunu farklı tatlar da seçimler yapılabilir.

Ağızlık kısmı değiştirilebilir olduğundan kişisel olarak kullanacağınız bu ürünü arkadaşlarınız ile birlikte de kullanabilirsiniz.

Elektronik Nargilenin Farkı Nedir?

Nargile kullanmayı sevenler için etkili bir seçenek olan elektronik nargile çeşidi normal nargileye oranla pek çok fark içerse de etkili sonuçlar almanızı sağlamaktadır. Normal nargile ile arasındaki farklar şunlardır;

  • Tütün mamulü içermez.
  • Kesintisiz olarak kullanılabilir.
  • Nikotin seviyesi değiştirilebilir.
  • Küçük boyutu ile kolayca taşınabilir.
  • Yakma sistemi içinde bulunduğu için kömüre gerek duyulmaz.
  • Sağlık açısından zararlı değildir.

Bu farklar ürünün daha iyi sonuçlar ortaya koyduğunu da göstermektedir.

Elektronik Nargile İle Sigara Bırakma

Elektronik nargile ayarlanabilir nikotin seviyesi ve istenildiğinde sınırlanabilir seviyesi sayesinde sigarayı bırakmak isteyenlerinde kullanabileceği bir ürün olarak düşünülebilir. İçerisinde tütün mamulü bulunmaması da daha kısa sürede sonuç alınarak sigaranın bırakılmasına yardımcı olmasını sağlar.

Alınan havanın içerisinde bitki ve çiçek özlerinin kokusu da bulunduğundan ağızda daha hoş bir tat ve aroma bırakarak keyifli kullanım elde edilmesine yardımcı olur. Küçük boyutu sayesinde devamlı olarak yanınızda taşıyarak istediğinizde kullanabileceğiniz bir üründür.

 

Ek Resimler

Bu içerik 01.11.2016 tarihinde yayınlandı ve toplam 2508 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler