Yükleniyor..
Menü

Elektronik Sigara Çeşitleri

JoyeTech oluşturduğu farklı tasarımlar ya da paketlemeler ile değişik seçenekleri tiryakilere sunmaktadır. Elektronik sigaralarda değişik renk seçenekleri mevcut olduğu gibi farklı tipte elektronik sigaralar da bulmak mümkündür. Tüm sigara çeşitlerini görmek için şirketimizin resmi internet sitesinden seçim yapabilirsiniz.

Bu modellerden en uygun fiyatlı olanı JoyeTech Ego C6 modelidir. Bu elektronik sgara paketi içinde bir adet atomizer, bir adet pil, bir şarj aleti ve şarj duvar aparatı, taşıma çantası ve 10 ml. orjinal sıvı sigara yağı bulunmaktadır.

Elektronik Sigara Likitleri

E-Sigaranıza e-likit bittiğinde yine JoyeTech firmasının web sitesinden sağlamak mümkündür. Seçenekler arasında elmadan kavuna, çiçekten tütüne pek çok tür yağ bulunmaktadır. Ayrıca 10 ml. ve 30 ml.lik seçenekler bulunabilmektedir.

Sigara kullanımı sırasında likit yağ, sıvı tankı içinde tam olarak bitmeden yenilenmelidir. Tank tamamen boşaldığı halde elektronik sigaranın kullanımı, tank içindeki fitilin ömrünün kısalmasına neden olacaktır.

Yağ eksildikçe en az yarı seviyeye kadar dolum yapılmalıdır. Bu şekilde kullanıldığında JoyeTech cihaz, doygun bir duman ve tat sağlar.

Kullanım Uyarıları

Elektronik sigara kullanımında dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Öncelikle ilk alındığından itibaren, kullanılmadığında sigaranın kapalı olmasıdır. Çünkü cepte ya da çantada taşınırken, düğmenin basılı kalması atomizerin yanmasına neden olur.

Sigara kapatılmak istendiğinden, üst üste 3 - 4 kez basılması yeterli olmaktadır. Kullanılmak istenildiğinde yine aynı şekilde açma kapama düğmesine 3 - 4 kez basarak elektronik sigara açılabilir.

Ayrıca yağ tankının düzenli olarak temizlenmesi gerekmektedir. Bunun için saf alkol kullanılabileceği gibi kolonya gibi alkollü bir sıvıdan da yararlanabilir. Akşamdan alkol dolu bir kabın içine konulan sıvı tankı parçaları, sabah alkolden çıkarılır.

Güzelce kurulandıktan sonra beklemeye bırakılır. Bu arada yedek elektronik sigara tankı kullanılabi-lir. Bir gün aralıklar ile sıvı tankları temizlenir ise uzun süre, sigarayı bırakıncaya kadar bu ürünü yani JoyeTech elektronik sigara kullanmak mümkün olmaktadır.

Sabahları değiştirilen sıvı tankın içine istenilen yağ dolumu yapılarak bütün gün rahat ve bol dumanlı şekilde elektronik sigarayı kullanmak mümkün olacaktır.

 

Ek Resimler

Bu içerik 02.10.2016 tarihinde yayınlandı ve toplam 914 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler

Doğrulama: a93bb8c0e7c84ab4