Yükleniyor..
Menü

Elektronik Sigaranın Getirileri

Dudak Tiryakilerine Elektronik Sigaranın Getirileri

İlk zamanlarda sigara içmek sağlığımız açısından bir eti bırakmasa da ileri ki aşamalarda ciddi rahatsızlıklara yol açmaktadır. Sigara bırakmak kolay bir iş olmayıp elektronik sigaralar sayesinde oldukça kısa zamanda mümkündür. Normal sigaraların herkes tarafından zararları net olarak bilinmektedir. Elektronik sigara likit olmadan çalışamayan cihazlardan biridir. Uzun yıllar sigara içip el ve dudak bağımlılığına sahip olan kişiler ise elektronik sigaralar sayesinde bu kötü alışkanlıklarından kurtulmuşlardır. Gerçek sigaraların kokusu, külü, izmarit sorunu gibi pek çok problemi elektronik sigaralara yöneltmektedir.

Olumsuz Etkisi Daha Az Olan Elektronik Sigaralar

 Kokunun özellikle bebekleri ve astım hastalarını rahatsız etmesi sonucunda elektronik sigaralar piyasaya çıkmıştır. Elektronik sigaraların kullanım açısından pek çok faydası bulunmaktadır. Öncelikle normal sigaralarda bulunan 4000 civarında vücudumuzun da sağlığını tehlikeye sokabilecek maddelere sahip olmadığını söylememiz mümkün. Herhangi bir koku, kül problemine de neden olmamaktadır. Elektronik sigaralar tarafından üflenen buharda az miktarda da olsa nikotin mevcuttur.

Hastalıklardan Koruyan Elektronik Sigara Kullanımı

 Nikotin hava ile birlikte kalamayacağı için pasif içicilere normal sigara kadar zarar vermemektedir. Orman, iş yeri, fabrika gibi alanların yangınlarının temelinde sigaranın olduğunu söylemek mümkün. Elektronik sigaraların ateş ve kül sorunu olmayışı yangın çıkma ihtimalini de azaltmaktadır. Elektronik sigara likit fiyatları özelliklerine değişmektedir. Elektronik sigaraların şarjlarının düzenli aralıklarla yapılması meydana gelecek sorunları çözmektedir. Bulundukları yer ve konum önem taşımaktadır. Elektronik sigaralar bir benzeşim ürünüdür. Sigara kullanıcılarında dudak ve el tiryakiliğini gidermektedir.

Kötü Koku Bırakmayan E-Sigaralar Hakkında

Duman ve kötü koku problemlerinin de önüne hızla geçmektedir. Pasif içiciler içinde normal sigaraya göre çok daha avantajlı özelliğe sahiptir. Elektronik sigaralar gerçek sigara içiyormuş hissine kapılmayı sağlamaktadır. Sigarada bulunan kanserojen maddeler de elektronik sigarada yer almamakta. Elektronik sigara likit nasıl kullanılır diyenler için belirli aralıklarla değiştirilmesi gerektiğini belirtmeliyiz. Çevrede bulunan insanlara ve kullanıcılara da zarar vermemektedir. Elektronik sigaralar sadece sigara içen insanlar düşünülerek, gerçek sigaralara benzer tasarlanmıştır. Bu durum da gerçek sigara isteğine kapılmayı engellemektedir. 

Bu içerik 29.03.2016 tarihinde yayınlandı ve toplam 305 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler

Doğrulama: a93bb8c0e7c84ab4