Yükleniyor..
Menü

Elektronik Sigaranın Mantığı

Sigara tiryakilerine özel olarak tasarlanmış olan Elektronik Sigara pil ile çalışmakta ve içerisinde ki özelliği ile birlikte duman oluşumunu da açığa çıkartmaktadır. Piyasada artık yaygın olarak kullanılabilen birçok çeşidi de bulunmaktadır. Günümüzde sigara içiciliği konusunda geniş bir ilgi ve bağımlılık söz konusu olduğu için hayatın daha fazla tehlikeye girmeden bir an önce güven altına alınması adına elektronik sigaraların üretimi başlamıştır.

Sigaralarınız üç kısımdan oluşmaktadır. Bunlar, pil, kartuş ve Atomizer olarak çeşitlenmektedir. Buna göre pilli olarak çalışan Elektronik Sigara ürününüzü kullandığınız vakit diğer sigarayı aramayacak ve sigara içtiğinizi sanacaksınız. E-sigara ucuna takılmış olan pil sayesinde elektronik sigaralar sorunsuz bir çalışma performansı göstermektedir. Bu sayede artık sizleri psikolojik açıdan sigara alışkanlıklarınızdan uzak tutarak diğer sigaraların vermiş olduğu kanserojen yayılımını da bir oranda hayatınızdan çıkartmış olacaktır.

 O halde sizlerde sigara içiciliğinden bir an evvel kurtulmak adına Karbon monoksit benzeri birçok zararlı maddeleri yayan sigaralarınız yerine en doğru yol olan Elektronik Sigara yöntemine başvurabilirsiniz.  Ayrıca ateşli ve köz gibi herhangi bir unsur barındırmadığından dolayı yangın tehlikesi gibi bir takım istenmeyen olaylarla da karşı karşıya kalmamış olacaksınız. Buna göre yaşamınızı risk altından uzaklaştırmak ve sağlığımı tekrardan geri kazanmak istiyorum diyorsanız sizlerde elektronik sigaraları temin ederek hayatınıza yeni bir sayfa açıp sağlığı tekrardan davet edebilirsiniz. 

Ek Resimler

Bu içerik 02.01.2014 tarihinde yayınlandı ve toplam 1433 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler

Doğrulama: a93bb8c0e7c84ab4