Yükleniyor..
Menü

Elektronik Sigarayla Sigara Nasıl bırakılır?

Birçok çeşitte bulunabilecek olan elektronik sigaralar, sigara bıraktırma konusunda oldukça etkili olmakta ve kısa süreli kullanımlar sonucunda bile sigaranın tamamen bırakılmasını sağlamaktadır. Sağlık açısından zararları kanıtlanan ve ölümcül hastalıklara yol açan sigara kesinlikle kullanılmamalı ve en kısa sürede bırakılmalıdır. Fakat piyasada bulunan birçok sigara bıraktırma ürünü gerektiği gibi işlem uygulayamamakta ve bir süre sonra ister istemez kişiler sigaraya tekrardan başlamaktadır.

Resim

Elektronik Sigarayı Diğer Sigara Bıraktırma Ürünlerinden Ayıran Özellikler

Sigaraya tekrardan başlamanın en büyük nedeni de her sigara bıraktırma ürününün yeterli derecede psikolojik destek sağlamamasıdır. Sadece fizyolojik ihtiyaçları karşılayan bu sigara bıraktırma ürünleri hem kullanım açısından hem de kalite açısından elektronik sigaranın avantajları kadar avantaj sağlayamamaktadır. Elektronik sigaralar kullanıldığı günden itibaren gerçek sigara içim hissi vererek el alışkanlığı ve dudak alışkanlığı da dahil olmak üzere tüm psikolojik süreçleri en iyi şekilde yönetmektedir.

Sinir sisteminin sigara içme isteğini anında karşılayan ve sigara içilmiş gibi hissetmesini sağlayan elektronik sigara çok düşük düzeylerde nikotin de salgılar ve bu nikotin sayesinde de vücudun istediği nikotin miktarını karşılamış olur. Bilindiği gibi sigara bağımlısı bir kişinin birden bire sigarayı bırakması çeşitli sağlık sorunlarına yol açacaktır. Bu yüzden de uzmanlar birden değil kademeli olarak sigaranın bırakılmasını tavsiye etmektedir. Elektronik sigara da kontrollü bir şekilde hem fizyolojik ihtiyacı hem de psikolojik ihtiyacı karşılayarak sigara bırakılmasını sağlamaktadır.

En Çok Kullanılan Elektronik Sigara Markaları

Elektronik sigaraların çok rağbet görmesi ve büyük bir kesim tarafından kullanılmasını fırsat bilenler ise yan sanayi ürünleri ve orijinal olmayan elektronik sigaraları piyasaya sürmüştür. Bu elektronik sigaralar hiçbir şekilde etki etmeyecek ve sigara bıraktırma konusunda gerektiği gibi kullanım sağlatmayacaktır. Kısa bir süre sonra işlevini yitirecek olan yan sanayi elektronik sigaralar aynı zamanda vücuda da zarar verecektir.

Gerçek markalarda ve orijinal elektronik sigaralar her zaman için en iyi sonucu verecektir. Hem de orijinal elektronik sigaralar uygun fiyat avantajları ile sunulmaktadır. Elektronik sigara içeriğinde ise temizleme aparatları, yedek filtreler, kitler ve tüm kullanım şekilleri de bulunmaktadır. 

Ek Resimler

Bu içerik 05.05.2016 tarihinde yayınlandı ve toplam 2298 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler

Doğrulama: a93bb8c0e7c84ab4