Yükleniyor..
Menü

Joyetech eGo AIO Elektronik Sigara Kullanım Kılavuzu

Yorumları oku (151)

Nasıl Kullanılır

Açma/Kapama: Ateşleme butonuna 5 kez arka arkaya bastığınızda ekran açılacak ve kullanıma hazır olacak. Aynı yolla, cihaz açıkken ateşleme butonuna 5 kez arka arkaya bastığınızda da cihaz kapanacak.
eGo AIO Kullanım Kılavuzu

E-Sigara İçme: Ateşleme butonuna basılı tutun ve ağızlık aracılığıyla içinize çekin.

Şarj Etme: eGo AIO cihazını USB kablo ile bilgisayarınıza veya şarj adaptörünüze bağlayarak kolayca şarj edebilirsiniz. Tamamen şarj olduğunda, buton ışığı sönecek.

Likit Dolumu:

Atomizer kapağını sökmek için kapağa basın, daha sonra 2ml likit kapasitesine sahip kavisli boşluğa likidinizi enjekte edin.

NOT: 1. Hazneyi yerleştirirken taşma sorunu yaşamamak için likidinizi maksimum işaretinden daha fazla doldurmayın.

          2. Dry burn olmaması için, ilk kullanımdan önce iç atomizerinize birkaç damla likit damlatın.
eGo AIO Kullanım Kılavuzu

İç Atomizer Değişimi:

Çocuklara zarar vermemesi için tasarlanmış kilidi ile, atomizer kapağını döndürerek sökmek için kapağa basın, kapakta yer alan iç atomizeri(Doğal pamuk ile) de sökün ve yenisiyle değiştirin. (NOT: Lütfen iç atomizeri su ile yıkamayın. Alkollü pamuk veya temiz kuru biz bez ile basitçe ovun)
eGo AIO Kullanım Kılavuzu

Gösterge ışığını kapatmak veya değiştirmek:

Cihaz kapalıyken, gösterge ışığı açılana kadar ateşleme butonuna uzun basın, daha sonra kırmızı, sarı, yeşil, mavi, çivit mavisi, beyaz, mor veya kapalı ışık seçenekleri arasında seçim yapın.
Resim

Hava girişinin ayarlanması:

Hava girişini ayarlamak için atomizer kapağındaki halkayı saat yönünde veya saat yönünün tersinde döndürün. Hava girişi iki işaret birbiriyle eşleştiğinde en geniş halinde olacak, sağa veya sola döndürdüğünüzde genişliği azalır.

Daha fazla detay için tam kullanım kılavuzunu Joyetech sitesinden indirebilirsiniz:
eGo AIO Kullanım Kılavuzu

http://www.elektroniksigaravip.org/

Ek Resimler

Bu içerik 13.10.2016 tarihinde yayınlandı ve toplam 15444 kez okundu.

Yorumlar (151)

 • H** K**26.06.2017

  Yorum onay bekliyor..

 • A** K**26.06.2017

  Yorum onay bekliyor..

 • Merhaba ego aıo cıhazım sarj olmuyor tahmınımce bataryasında sıkıntı var yada sızın onerını varmı konuyla ılgılı. Bataryasını nereden temın edebılırım.

 • Elektronik Sigara VIP - Admin

  Batarya tek olarak satılmıyor batarya fiyatı komple cihaz fiyatıyla aynı yeni cihaz almanızı tavsiye ederim.

 • Alalı neredeyse 2 hafta oldu ve sigarayı bıraktım. Gayet memnunum fakat bir sorum olacaktı yeni bir likit kullanmak istyorum fakat içinin temizliği nasıl yapılmalı?

 • Elektronik Sigara VIP - Admin

  Atomizerin parçalarını komple ayırıp sıcak su içerisinde bekletebilirsiniz. Sonra kurutup temiz bir şekilde kullanabilirsiniz. 

 • Prizde şarz etsem bi sıkıntı olurmu

 • Elektronik Sigara VIP - Admin

  hayır bir sorun olmaz. O şekilde şarj edilmesi gerekiyor 

 • Cihazı bu gün aldım ramazan ayı dolayısıyla kullanamadim siftardan sonra kullandığım zaman ise boğazımi yakmaya başladı ve assiri ısınıyor 2 3 duman çektiğim zaman başlık ateş gibi oluyor sebebi nedir

 • Elektronik Sigara VIP - Admin

  Boğaz yakmasının sebebi yüksek nikotinli likit kullanmanız olabilir. Aşırı ısınmasının iki sebebi vardır. çok uzun çekişler yapmanız ya da cihazın orjinal olmaması. Piyasada çok sayıda sahtesi bulunmaktadır. Ürünün kutusunun üzerindeki alanı kazıyıp Ürünün orjinalliğini sorgulayabilirsiniz. 

 • Bugün aldım ürünü. Malum ramazan. Kullanamadım. Kurulumunu yaptım likit doldurdum. Coil pamuğunu ıslattım. Likiti de max seviyesini aşmayacak kadar doldurdum tanka. Şarja taktım. İftardan sonra daha ilk çekişimde sanki nargile yanmıi gibi yanık tadı geldi ve boğazımı tahriş etti. Gıcık yaptı. Ayrıca dilimde de aynık tadı hissettim yanma gibi. Coil yandı sandım. Yedek coili taktım onu da ıslattım 2–3 damla damlattım likitten. Beş dk kadar bekledim lakin tekrar aynı tadı aldım. Lütfen yardım edin. Bugün aldım ama daha kullanamadım doğru düzgün ürünü. Boğazımı yaktığı için ve dilim yandığı için. Şimdiden teşekkür ederim.. .

 • Elektronik Sigara VIP - Admin

  Ürünü bizden almamışsınız ürün orjinal olmayabilir. Diğer türlü bu şekilde birşey olmaması gerekir çünkü coili ıslatıp beklettiğinizi söylüyorsunuz. Ayrıca aldığınız likitin nikotin oranı kaç yüksek nikotinli ürün aldıysanız ondan kaynaklıda yanma yapar.

 • Atomizeri değiştirmedim duman gelmiyor acaba onun yüzünden midir teşekkür ederim

 • Elektronik Sigara VIP - Admin

  Evet belli aralıklarla ccoil değişimi yapmanız gerekmektedir. 

 • 5kez dugmeye basiyorum acılıyor dugmeye basıp cekecem duman gelmiyor lamba yanip yanip sonuyor ne yapmam lazım bu sorunu nasıl giderebilirim

 • Elektronik Sigara VIP - Admin

  Merhaba, içerisindeki coili değiştirmeniz ya da cihazı şarj etmeniz sorunu çözecektir. 

 • Merhaba
  joyetech marka cihazi powerbank ile sarj edip , sarj olurken kullanımı yapılabılır mı,teşekkürler.

 • Elektronik Sigara VIP - Admin

  Evet yapabilirsiniz.

YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler

Doğrulama: a93bb8c0e7c84ab4