Menü

Joyetech eGo AIO Elektronik Sigara Kullanım Kılavuzu

Yorumları oku (95)

Nasıl Kullanılır

Açma/Kapama: Ateşleme butonuna 5 kez arka arkaya bastığınızda ekran açılacak ve kullanıma hazır olacak. Aynı yolla, cihaz açıkken ateşleme butonuna 5 kez arka arkaya bastığınızda da cihaz kapanacak.
eGo AIO Kullanım Kılavuzu

E-Sigara İçme: Ateşleme butonuna basılı tutun ve ağızlık aracılığıyla içinize çekin.

Şarj Etme: eGo AIO cihazını USB kablo ile bilgisayarınıza veya şarj adaptörünüze bağlayarak kolayca şarj edebilirsiniz. Tamamen şarj olduğunda, buton ışığı sönecek.

Likit Dolumu:

Atomizer kapağını sökmek için kapağa basın, daha sonra 2ml likit kapasitesine sahip kavisli boşluğa likidinizi enjekte edin.

NOT: 1. Hazneyi yerleştirirken taşma sorunu yaşamamak için likidinizi maksimum işaretinden daha fazla doldurmayın.

          2. Dry burn olmaması için, ilk kullanımdan önce iç atomizerinize birkaç damla likit damlatın.
eGo AIO Kullanım Kılavuzu

İç Atomizer Değişimi:

Çocuklara zarar vermemesi için tasarlanmış kilidi ile, atomizer kapağını döndürerek sökmek için kapağa basın, kapakta yer alan iç atomizeri(Doğal pamuk ile) de sökün ve yenisiyle değiştirin. (NOT: Lütfen iç atomizeri su ile yıkamayın. Alkollü pamuk veya temiz kuru biz bez ile basitçe ovun)
eGo AIO Kullanım Kılavuzu

Gösterge ışığını kapatmak veya değiştirmek:

Cihaz kapalıyken, gösterge ışığı açılana kadar ateşleme butonuna uzun basın, daha sonra kırmızı, sarı, yeşil, mavi, çivit mavisi, beyaz, mor veya kapalı ışık seçenekleri arasında seçim yapın.
Resim

Hava girişinin ayarlanması:

Hava girişini ayarlamak için atomizer kapağındaki halkayı saat yönünde veya saat yönünün tersinde döndürün. Hava girişi iki işaret birbiriyle eşleştiğinde en geniş halinde olacak, sağa veya sola döndürdüğünüzde genişliği azalır.

Daha fazla detay için tam kullanım kılavuzunu Joyetech sitesinden indirebilirsiniz:
eGo AIO Kullanım Kılavuzu

http://www.elektroniksigaravip.org/

Ek Resimler

Bu içerik 13.10.2016 tarihinde yayınlandı ve toplam 8828 kez okundu.

Yorumlar (95)

 • Merhabalar ben cihazı alalı 3 gün oldu. Cihazın likit'i 2. Kez bitti ve yeniden doldurdum içindeki bölmeye de 2 damla bıraktım yalnız cihaz açıldıktan sonra butona basınca duman vermiyor ses gelmiyor ve yanıp sönüyor sebebi nedir acaba?

 • Elektronik Sigara VIP - Admin

  Coili değiştirmeyi deneyin.

 • Merhaba ben ılk aldıgımda normal calışıyodu 2. Gün 3-4 nefesten sonra buhar vermemeye basladı coıl ı cıkarıp ıcıne 2 damla lıkıt damlattım taktım sımdı guzel buhar cıkışı var ama bukezde cıhaz uzerındekı ışık hareketi kafamı karıştırdı butona basıp 1 nefes aldıktan sonra butonu bırakınca ışık yavasca sonuyo ama hemen ardından tekrar bır anda yanıyo bıranda sonuyo 1-2 snye kadar yanıyo busekılde bı dıerıde ısık 3 kez yavas yavas yanıp sonuyo aynı butona bastıgımızdakı gıbı bunlar neden olur

 • Rb. Cihazi yeni aldım
  daha önce de çok cihaz kullandım fakat cihaz 1-2 standart agizboslugu çekiminde hemen isiniyor. Ve çok fazla isiniyor? Neden olabilir? Ne yapmalıyım?

 • Merhabalar ürünü alalı 2 gün oldu. Haliyle tankerde ki likit bitti , tankere tekrar likit koyduk. Cihazı açtıktan sonra cihaz ayarlandığı aynı renkte 1 saniye kadar ışık yanıp söndürüyor , ateşlemeye çalıştıktan sonra da aynı şekilde ışık 1 saniye yanıyor ardından sönüyor 3 arkadaş aldık likit doldurduktan sonra hepimizde aynı problem ortaya çıktı dryburn olmasının imkanı yok iç atomizere 2 damla likit koyup beklettik , coilde sıkıntı olmasının imkanı yok aynı işlemleri yeni coil alıp denedik ama nafile hala durum aynı sıkıntı neyde olabilir yardım ederseniz çok sevinirim.

 • Şarja takıyorum kırmızı ısık yanmıyor alalı 2 gün oldu neden anlamadım hayvan gibide cekmedim gayet nazik davrandım birisi yardımcı olabilirmi?

 • Cihazı şarja taktığımda 1 kere kırmızı yanıyor ardından beyaz 8 kere yanıp sönüyor şarjdan çıkardığımda hiçbir belirti olmuyor sorun neyden kaynaklıdır
  başka şarj cihazları ile denedim hiç bir türlü çalışmıyor

 • Cihazı yaklaşık 3 aydır sürekli kullanıyorum. Memnunum. Sürekli dik konumda tutun ve kullanın, likit bitmeden doldurun, peşpeşe basıp içmeyin, bazı likitler coili çabuk yakıyor dikkat edin. Bende ki sorun bugün başladı camın üst kısmından likit sızıntısı oluyor. Nasıl çözebilirim. Sızıntı olan tarafa doğru yatırmamaya çalışıyorum. Camda çatlak görünmüyor.

 • Sarza taktigimda isinma yapiyor. Birde kullanirken havayi cekerken citirdama sesi geliyo. Sizintida yapiyo sanirim. Tavsiye verebilirmisiniz

 • Sadece ağızlık kısmı çok sert çıkmıyor nasıl çıkartabiliriz

 • Merhaba.. Yeni kullanıcıyım ancak bir sorun var ateşlemek için bastığımda çıtır çıtır sesler geliyor ve içmek için kullandığımda çok keskin duman tadı alıyorum bunun nedeni nedir?

 • Veysel canibeyaz eğer cihazın çıtırdama yapıyorsa coile ı çıkar ve içine 1 veya iki damla likit damlat sonra reçeteyle fazlasını al bi 5 dk bekle ve geri yerine tak sonra bir daha dene

YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler