Menü

Joyetech Ürünleri Hakkında

Joyetech

Joyetech elektronik sigara üzerine araştırma ve geliştirme sağlayan bir firmadır. Firma Ar-Ge çalışmalarında dünyada en iyi buhar sağlayabilen elektronik sigara ürünleri geliştirmeyi hedef alır. Elektronik sigaralarda buhar sağlanması bazı cihazlarca bazen problemler getirebilmektedir.  Joyetech firması da bu duruma çare bulmayı amaç edinerek insanlara gerçek sigarayı aratmayacak ürünler sunabilmeyi hedef edinir. Firma da Ar-Ge çalışmalarına müşterilerin beklentileri yönünde bir yön verilir. Mutluysan mutluyuz temsili ile her müşterinin beklentisi detaylı bir şekilde incelenir ve Ar-Ge çalışmalarında bu beklenti üzerine neler yapabiliriz fikri değerlendirmeye alınır.

Joyetech Çalışma Prensibi

Joyetech firmasının çalışma prensibi hümanist bir yaklaşım ile beraber açık stilli bir yaklaşımı da konu alır. Çünkü çalışan bireylerin ne kadar mutlu olması o kadar çalışma verimliliği sağlar. Böylece hem firma hem de müşteri beklentileri karşılanmış olur. Açık stilli çalışma ortamı sağlanırken çalışan bireylerin fikirleri ve güçlü yönleri göz önünde bulundurulur. Bireylerin güçlü yönlerinden kurumsal rekabet anlamında faydalanılır. Böylelikle hem bireyler güçlü yönlerini geliştirme imkanı bulurlar hem de firma kendine iyi bir rekabet ortamı bulur. Çalışan bireylerin kendilerini zayıf gördükleri konu üzerinde de durularak zayıf yönlerini geliştirmeleri sağlanır. Açık stilli çalışma prensibinin kullanılması firmada verimliliğin arttırılmasını sağlar. Bu da firmanın kendini daha iyi geliştirmesine yardımcı olur ve neticede müşteri beklentileri en hat safhada karşılanmış olunur.

Joyetech Müşteri Hizmetleri

Joyetech firması müşteri memnuniyetini misyonu arasında tutar. Müşterilerin şikayetlerini, dileklerini ve önerilerini dinlemek için firma müşteri hizmetleri departmanını devreye koyarak müşterilerden gelecek olan her fikri dinlemeyi esas alır. Kurum yalnızca standart anlamda hizmet vermenin yanında müşteriye özel hizmetleri ile de kalitesine kalite katar. E-sigara kullanıcıları kullandıkları ürünlerden daha iyi bir hizmet almak için Joyetech firması ile tanışabilir ve müşteriler akıllarına takılan sorulara müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek çözümler bulabilirler. Joyetech ürünlerinden sağlanılacak olan kolaylıklar şöyledir:

  • Rahat içim
  • Kolay çekim
  • Yoğun buhar
  • Uzun atomizer ömrü
  • Ayarlanabilir buhar yoğunluğu
  • Gün boyu yetebilir likit dolum imkanı

Ek Resimler

Bu içerik 01.03.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 161 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler

Doğrulama: a93bb8c0e7c84ab4