Yükleniyor..
Menü

Adım Adım Elektronik Sigara

Firmamızın amacı e-sigara modelleri arasından en iyi olanları size sunarak, sigarayı bırakmanızda yardımcı olmaktır. Bizim için müşteri memnuniyeti, ticaretimizin çok üstündedir. Sizin olumlu yorumlarınız sayesinde firmamız her geçen gün kendini daha fazla geliştirmektedir. Gülen yüzlü uzman personellerimizin yardımıyla sigarayı bırakmak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Elektronik Sigara ile Normal Sigara Arasında ki Fark

  • İnsan bedenine zarar vermez. İçerisinde kansorejen madde bulunmaz.
  • Tutuşturması yoktur.
  • Pasif içicilik söz konusu değildir. Bundan dolayı çevre kirlenmesi olmaz.
  • Kapalı alanlarda rahatlıkla içilebilir.
  • Sigarayı bırakma konusunda sıkıntı çekmenize gerek kalmaz. Elektronik sigara bu konuda size yardımcıdır.

Elektronik Sigara ile Sigarayı Nasıl Bırakabilirim?

Elektronik sigaranın içerisinde 0 mg, 6 mg, 11 mg ve 16 mg olmak üzere dört adet nikotin tutuşu bulunuyor. Sigarayı bırakmanızda ki süreç yavaş işlemelidir. Firma olarak size sadece sigarayı satmıyoruz, sigarayı bırakmanızda aşağıdaki süreçlerde hep yanınızda ve takipte oluyoruz.

  1. Adım: 16 mg nikotin bulunan kartuş ile sigara bırakma serüveninize başlayın. 6 hafta gibi bir süre normal sigara içme alışkanlığınız gibi kullanın.
  2. Adım: Yavaş yavaş nikotin miktarımızı azaltıyoruz. Sonraki 12 hafta, 11 mg nikotin bulunan kartuş ile elektronik sigaraya devam edin.
  3. Adım: Daha sonra 4 hafta boyunca 6 mg nikotin bulunan kartuşlarınızı kullanın.
  4. Adım: Artık son aşamaya geldik. 3 hafta boyunca 0 mg olan nikotin kartuşlarınızı kullanarak sigarayı bırakın

Almanız Gereken Önlemler

Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta elektronik sigaranızı su ile temas ettirmeyiniz. Sigaranızı kesinlikle düşürmeyiniz. Cebinizde taşırken diğer metal eşyalara temas etmesini önleyin. Cihazını zorlayarak kullanmayınız. E-sigaranızı aşırı sıcak veya aşırı soğuk ortamda bulundurmamaya çalışınız. Elektronik sigaranızı çocuklarınızın ulaşabileceği yerlere koymayın, çocuklarınızın kullanmasına izin vermeyin. Hassas bir cihaz olduğu için sadece kendine özgün şarj aletini kullanmaya özen gösteriniz.

Ürünlerimiz yüzde 100 orijinal olup, bütün ürünlerimiz firmamızın garantisi altındadır. Sitemizden yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti bizden. En uygun elektronik sigara ürünleri hakkında inceleme yapmak için internet sayfamıza bekleniyorsunuz.

Ek Resimler

Bu içerik 10.03.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 804 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler

Sosyal Medya

En Çok Satan Likitler

Popüler Modeller

elektronik sigara

Popüler Likitler

Atomizer Coil Yedek Parça