Yükleniyor..
Menü

Dudak Tiryakilerine Elektronik Sigara

Günümüzde tütün ve tütün mamullerinin kullanıcıları oldukça fazladır, maalesef daha da artmaktadır. Kullananların yanı sıra kurtulmak isteyip de bırakmaya uğraşan kişilerin sayısı da epey fazladır. En bilinen ve sık kullanılan tütün ürünü de sigaradır, tiryakileri de oldukça fazladır. Dumanını içine çekmeden sadece içenler için kullanılan dudak tiryakisi tabiri dumanın ciğerlere gitmeden geri bırakılmasıdır. Elbette ki tiryakiliğin hepsi daha doğrusu zehrin hepsi zararlıdır, ancak son dönemlerde özellikle dudak tiryakilerini kurtarabilecek alternatif bir ürün olarak önerilen elektronik sigara kullanımı giderek yaygınlaşmaktadır. Dudak tiryakileri ile birlikte sigarayı bırakmak isteyen kişiler için başarı elde eden ürünün zamanla farklı aromaları ile çeşitleri de artmaktadır.

Değişik Aromalı Elektronik Sigaralar

Sigara bırakma konusunda işe yaradığını gören çoğu kişi denemeye karar vererek hiç olmazsa zehirlenmeden sigara kullanmak istiyorlar. Üretici firmalar da farklı tatlar ve alternatif ürünleri tasarlamaktadır, belirli kullanımlık içilebilen ve sonra atılan elektrikli sigaralarla birlikte bataryalı aroması doldurulabilen çeşitleri de düşünülmüştür. Doldurulabilen sigaralar için kullanılan elektronik sigara likit içerisindeki farklı aromaları ile her dolumda farklı tatları kullanıcılarına sağlar. Fiyat bakımında tiryakilere biraz tuzlu gelse de işin ucunda sigarayı bırakıp sağlıklarına kavuşmak olunca ve ayrıca bütün kullanım süreniz boyunca aldığınız diğer sigara paketlerinin toplam ücretine takabil etmektedir. İşin ucunda sağlık varsa insanlar büyük paralar harcamaktan kaçınmazlar.

1-full-siyah

Elektrikli Sigara Çeşitleri

İçlerindeki tatların farklılığı ile gruplandırabilirken görünüş ve doldurabilme depoları bakımından çeşitlendirilir. Birçok defa doldurarak kullanabileceğiniz elektrikli sigaraların dolumlarını yapmak için kullanılan ve çoğu kişi tarafından da e-likit olarak bilinen özel aroma sıvıları sayesinde tiryakilere farklı çeşitler sunmaktadır. Aslında doldurulabilir elektrikli sigara çeşitleri bir bakıma da kilerin kullanım alışkanlıklarına ya da sıklıklarına bağlı olarak da değişebilir. Sonuçta günde 2 paket sigara içen bir kişi ile günde 4 veya 5 adet içen kişide bir değildir, az içenler için daha küçük modelleri kullanabilirken çok içenlere ise doldurma haznesi geniş modelleri tavsiye edebiliriz. Yine de her zaman için en sağlıklısı hiç içmemek olsa da mümkünse eğer elektronik sigarayı tercih ediniz.

 

 

Ek Resimler

Bu içerik 15.03.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 812 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler

Sosyal Medya

En Çok Satan Likitler

Popüler Modeller

elektronik sigara

Popüler Likitler

Atomizer Coil Yedek Parça