Yükleniyor..
Menü

E – Likit Dolumu Olabilen Elektronik Sigara

Elektronik Sigara Nedir?

Elektronik sigara’ lar normal sigaralara olan bağımlılığın vücuda verdiği zararı en aza indirmek ve çevreye olan zararını da yok etmek amacı ile özel olarak üretilmişlerdir, duman yerine buhar veren elektronik sigara cihazlarıdır. Bu sayede sigara kullanan şahısların tütün içerisinden duman yolu ile vücutlarına aldıkları 4000 zararlı maddeden uzak durabilmelerini sağlarlar. Yine de tercih ederler ise normal tütün içeren sigara gibi içine nikotin içeren dolum sıvısı da doldurabilir yine tütün içebilirler.
E-Likit Ne Demektir?
Elektronik sigaraların kartuş bölümlerine konulan dolum sıvılarıdır. İstediğiniz gibi çeşitli aromalar içerebilmektedirler.


E-likit ve Kullanımı Hakkında
Likidin bitmesi üzerine her seferinde yeni kartuş almak zorunda kalmazsınız. Kartuş değiştirmekten daha uygun bir fiyata gelir tasarrufludurlar. Dilediğiniz aromayı seçebilirsiniz, seçenekleri olduğu için tercih etme hakkınız vardır. Şişelerinde bulunan özel kilit sistemi ile evcil hayvan ve küçük çocuklar tarafından kullanılamaz, Bitkisel içerikli olarak üretilenleri mevcuttur onları da satın alabilirsiniz.
VG e-likitler; Bitkisel gliserin, terapatik nikotin ve aroma esansı içeren kartuş için üretilmiş e-likitlerdir.
PG e-likitler; Propilen gliserin, terapatik nikotin ve aroma esansı içeren yine kartuş dolumu için üretilmiş olar e- likitlerdir.
E-likitlerin artıları arasında diş sararması ve tüketildiği ortamlarda kötü bir koku ve leke bırakmıyor oluşudur.
Elektronik Sigaraların Bakımları ve Temizliği
Elektronik Sigaralar Düzenli kullanıldığı için bakımlarını da belirli zaman aralıklarında mutlaka yapmalısınız. İçinde kalan likit kalıntıları olabilmektedir bu kalıntıları pamuklu bir çubuk ile veya alkole batırılmış pamuklu çubuk ile temizleyebilirsiniz. Temizleme uygulamasından sonra, kurumadan kullanırsanız tadında bir değişiklik oluşabilir, tam kuruduğundan emin olduğunuz halde tadında değişiklik oluyorsa elektronik sigaranızın kullanım ömrü tükendiği anlamına geliyordur.

Ek Resimler

Bu içerik 05.08.2016 tarihinde yayınlandı ve toplam 2565 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler

Sosyal Medya

En Çok Satan Likitler

Popüler Modeller

elektronik sigara

Popüler Likitler

Atomizer Coil Yedek Parça