Yükleniyor..
Menü

E-Dolum Sıvıları ve Elektronik Sigaralar

Dolum Sıvıları ve Elektronik Sigaralar

Kısa ismi ile e-sigaranın tam ismi elektronik sigaralardır. Tütün ürünlerine bağımlı insanların sigarayı bırakmak amacı ile satın aldıkları bu elektronik sigaralar. Yoğun ve sık sigara kullanan bireyler için nikotin içerebildiği gibi istendiği takdirde dozu ayarlanarak, sıfır nikotin ile de kullanılabilmektedir.

Elektronik Sigaralar Hakkında

Elektronik sigaralar, gerçek sigaralar gibi ellerde, kıyafetlerinizde, içildiği bölgede ve dişlerinizde koku ve leke bırakmayan özellikte tasarlanmışlardır bunun nedeni ise içerisindeki sistem ile dışarıya verdiğiniz duman aslında bir duman değil buhardır. Nikotin olmadığı için nikotinin içerisindeki zararlı maddeleri bünyenize de almış olmazsınız.

Sigaralarda bulunan insan bünyesi için zararlı kanserojen maddeler elektronik sigaralar içinde yer almaz, Duman yerine buhar ürettiği için karbon monoksit gibi 4000e yakın kimyasal içerikli zararlı bir duman çıkarmaz, etrafınızdaki diğer insanlar ve doğal çevre için kısmen zararsızdır, normal sigaraya oran ile yangın çıkarma tehlikesi azdır.

Resim

Elektronik Sigara Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler 

Pasif içicilerin normal sigaradan aldıkları zararları en aza indirirler ancak dışarı verilen buharda bir miktar nikotin içerebilmektedir. Sigara içilmenin yasak olduğu yerlerin büyük çoğunluğunda rahatlık ile kullanılabilmektedir. Bu elektronik bir cihaz olduğu için zaman zaman fazla ısınabilmek gibi arızaları söz konusu olabilmektedir. Ancak normal sigaranın bünyenize verdiği zararı en aza indirdiği için daha az zararlı bir üründür. Cepte taşınabilmektedir, psikolojik olarak sigara alışkanlığından sizi uzaklaştırır.

E-Likitler Hakkında

E-Likit üzerinde yer alan mg ne demektir; Seçtiğiniz dolum sıvısının ilaçlardakine benzeyen dozaj sistemi mevcuttur bu dozaj sistemi ile sık ve yoğun sigara kullanan insanların dozajı yükselterek gerçek sigara içiyormuş gibi hissetmeleri mümkündür ancak sigaranın dozajı düşürülerek en son sıfır nikotine kadar inebilmektedir.

E-Likit ml ne demektir; ml bildiğiniz gibi sıvı ölçüm birimidir. Bu ölçüm birimini sıvı olan her şeyi ölçmek için kullanabilir örneğin meyve suları, sular gibi. Elektronik sigaralarda ise bu e- likitler için kullanılmaktadır. ÖrneğinOrijinal Dekang likitler yalnızca 10 ve 20 ml ölçek ile üretilmekte ve sadece 10 ve 20 ml olarak satılmaktadırlar.

Ek Resimler

Bu içerik 01.04.2016 tarihinde yayınlandı ve toplam 2192 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler

Sosyal Medya

En Çok Satan Likitler

Popüler Modeller

elektronik sigara

Popüler Likitler

Atomizer Coil Yedek Parça