Yükleniyor..
Menü

eGo AIO Box Kullanım Kılavuzu

Resim

Nasıl Kullanılır

Açma/Kapama: Ateşleme butonuna 5 kez arka arkaya basın, eGo AIO Box’ın kullanıma hazır olduğunu göstermek için buton ışığı 5 kez yanıp sönecek. Aynı yolla, cihaz açıkken ateşleme butonuna 5 kez arka arkaya bastığınızda da cihaz kapanacak.

 

E-Sigara İçme: Butona basın ve içinize çekin, butona basmayı bırakıp soluğunuzu verin.

 

Şarj Etme: eGo AIO Box cihazını USB kablo ile bilgisayarınıza veya şarj adaptörünüze bağlayarak kolayca şarj edebilirsiniz. Tamamen şarj olduğunda, buton ışığı kaybolacak.

 

Likit Dolumu:

Çocuklara zarar vermemesi için tasarlanmış kilidi ile, atomizer kapağını döndürerek sökmek için kapağa basın, daha sonra 2ml likit kapasitesine sahip kavisli hazneye likidinizi enjekte edin.

NOT:

1. Yeniden takarken taşma sorunu ile karşılaşmamak için gereğinden fazla doldurmayın.

2. Dry burn olmaması için, ilk kullanımdan önce iç atomizerinize birkaç damla likit damlatın.

 Resim

İç Atomizer Değişimi:

Çocuklara zarar vermemesi için tasarlanmış kilidi ile, atomizer kapağını döndürerek sökmek için kapağa basın, kapakta yer alan iç atomizeri(Doğal pamuk ile) de sökün ve yenisiyle değiştirin. (NOT: Lütfen iç atomizeri su ile yıkamayın. Alkollü pamuk veya temiz kuru biz bez ile basitçe ovun)

 

Gösterge ışığını kapatmak veya değiştirmek:

Cihaz kapalıyken, gösterge ışığı açılana kadar ateşleme butonuna uzun basın, daha sonra kırmızı, sarı, yeşil, mavi, çivit mavisi, beyaz, mor veya kapalı ışık seçenekleri arasında seçim yapın.

 ego aio box

Hava girişinin ayarlanması:

Hava girişini ayarlamak için atomizer kapağındaki halkayı saat yönünde veya saat yönünün tersinde döndürün. Hava girişi iki işaret birbiriyle eşleştiğinde en geniş halinde olacak, sağa veya sola döndürdüğünüzde genişliği azalır.

 

Ürünü incelemek ve satın almak için Buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

Ek Resimler

Bu içerik 05.10.2016 tarihinde yayınlandı ve toplam 4216 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler