Yükleniyor..
Menü

Eleaf Elektronik Sigara İle Sigarayı Artık Bırakın

Elektronik sigara , ilk olarak sigarayı bırakmak isteyen kişiler için üretilmiş ve bir çok Avrupa ve Asya ülkesinde de kullanılan bir buharlı cihazdır. Elektronik sigara için sigara demek çok da doğru değildir. Çünkü içerisinde tütün gibi katı madde ile kullanılan sigaralardan daha farklı bir üretimi olan elektronik sigaranın içerisine bir sıvı doldurularak kullanılmaktadır.

Çoğu ülkede elektronik sigara kullanımı, sigarayı bırakmak isteyen kişilere doktor tarafından reçete ile verilmektedir. Doktor kontrolünde içerisindeki likit ayarlanarak sigara kullanıcılarına verilen elektronik sigaralar ile kişiler normal sigaranın zararlarından kurtularak kısa bir zaman içerisinde sigarayı bırakmaları sağlanmaktadır.

Önemli olan nokta elektronik sigarada dozların iyi ayarlanarak en sonunda sigaranın bırakılmasına yardımcı olunmakta ve nikotinsiz likitlere geçilebilmektedir. Elektronik sigaraya ilk başladıklarında çok zorluk çeken kullanıcılar da vardır, hiç zorlanmadan alışan kullanıcılar da vardır.

E-Lіkіt-Dolum Sıvısı

Eleaf elektronik sigara markası ve modelleri içerisine sıvı dikkat edilerek konulmalıdır. Elektronik sigarının kartuşu veya tankı içerisine doldurulan dolum sıvıları atomizer sayesinde buhar haline gelerek sigaraya benzemektedir. Yani elektronik sigaradan gelen duman içerisindeki özel sıvının buharlaşmasıyla oluşan buhar dumanıdır. Normal sigarada olan duman ise tütünün ve sigaranın içeriğindeki kanserojen maddelerin yanmasıyla oluşan dumandır.

E-likit- dolum sıvıları elektronik sigaralar ile kullanılan sıvılardır. Orijinal elektronik sigara likit dolumu yapılması mecburidir. Orijinal olmayan likit sıvılarını kullanmak insan vücuduna zarar vermektedir. sahte dolum sıvılarını kesinlikle kullanmayınız.

Sahte Dolum Sıvıları Yani Likitler Nasıl Anlaşılır?

  • Sahte olarak üretilen dolum sıvıları beyaz ve kalitesiz plastik kutularda bulunur.
  • Sahte dolum sıvılarında bandrol bulunmaz.
  • Şişeler üzerinde miligram seviyesi gösteren bir rakam bulunmaz.
  • Şişelerin üzerinde son kullanma tarihi hakkında bilgi bulunmaz.
  • Şişelerin üzerinde ürün etiketi tanıtımı bulunmaz.
  • Elektronik sigara E-likit konulan sıvı şişesinin içerisindeki ürün gerçeğinden daha akışkan bir yapıya sahiptir.
  • Ürün kapağının ağzında plastik kilit bulunmaz.
  • Şişeye ait kapaktaki plastik üzerinde jelâtinden güvenlik şeridi bulunmamaktadır.
  • Sahte üretim olan E-likit şişeleri merdiven altı üretim olduğundan dolayı kokusu ve sıvı kalitesi kesinlikle orijinaline benzememektedir.

Ek Resimler

Bu içerik 15.02.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 744 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler

Sosyal Medya

En Çok Satan Likitler

Popüler Modeller

elektronik sigara

Popüler Likitler

Atomizer Coil Yedek Parça