Yükleniyor..
Menü

Elektronik Nargile Fiyatları ve Modelleri

Elektronik Nargile Fiyatları

Elektronik nargile insanlar arasında gün geçtikçe daha yaygın hale gelmektedir. Bunun altında yatan en büyük etken ise elektronik nargilenin sahip olduğu özelliklerdir. Elektronik nargilenin bilinen en önemli özelliği kullanımının uzun süre boyunca devam etmesidir. Ayrıca birbirinden farklı aromaları bulunması ve nikotin seviyesinin ayarlanabilir olması gibi nedenler ile elektronik nargile pek çok insan tarafından tercih edilmektedir.

Elektronik nargile fiyatları incelendiğinde fiyatların birçok özelliğe bağlı olarak farklılık gösterdiği görülmektedir. Bunların başında marka farklılığı gelmektedir. Elektronik nargile üreten birçok marka bulunmaktadır. Bu markaların kalite oranları birbiri ile farklılık gösterebildiğinden dolayı elektronik nargile fiyatları da buna bağlı olarak düşük ya da yüksek olabilmektedir.

Elektronik Nargile Modelleri Ve Fiyatları

Elektronik nargile modelleri ve fiyatları arasında ilişki bulunmaktadır. Fiyatlar modele bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Markalar, batarya ve piller, likit kapasitesi, renk gibi birçok faktör fiyatlar üzerinde etkili olmaktadır. Bunun yanı sıra ekstra pil alındığı takdirde ise fiyatlar daha farklı olarak hesaplanmaktadır.

Fiyatlarına kıyas ile elektronik nargilenin renklerine bakıldığında renk seçeneği olarak beyaz, gri, gümüş, kırmızı ve siyah gibi renklerin bulunduğu görülmektedir. Elektronik nargile satın alan kişilerin tercihlerine bakıldığında genellikle siyah renk tercih edildiği ve bu renk seçeneğinin daha fazla olduğu görülmektedir. Dolayısıyla siyah renk elektronik nargile fiyatları da buna bağlı olarak daha yüksek olarak belirlenebilmektedir.

Elektronik Nargile Ve Fiyatları

Elektronik nargile fiyatları üzerinde etkili olan faktörlere bakıldığında bunlar arasında ilk sıralarda likit kapasitesi yer almaktadır. Elektronik nargileyi gerçek nargile ile benzer kılan özelliklerin başında likit kısmı gelmektedir. Dolayısıyla bu özellik fiyatlar üzerinde etkili olmaktadır. Elektronik nargile kartuşlarına bakıldığında en az likit seviyesi 1.5 ml olurken en yüksek likit seviyesi ise 5 ml olmaktadır. Buna bağlı olarak da fiyatlar en düşük likit seviyesinde daha az olurken seviye yükseldikçe buna paralel olarak fiyatlarda da artış ortaya çıkmaktadır. Bu durum elektronik nargilenin diğer özellikleri için de geçerli olmaktadır. Bu yüzden elektronik nargile satın alırken bunların göz önünde bulundurulması fayda sağlamaktadır. 

Bu içerik 26.01.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1060 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Sosyal Medya

En Çok Satan Likitler

Popüler Modeller

elektronik sigara

Popüler Likitler

Atomizer Coil Yedek Parça