Yükleniyor..
Menü

Elektronik Sigara Bileşenleri

İnsanlara sigarayı bıraktırmak amacı ile kullanılan elektronik sigaralar uzun süre kullanılabilmektedir ama zaman içerisinde kullanım şartlarına bağlı olarak bazı parçalarının değişmesi gerekmektedir. Neticede elektronik bir cihaz olması sebebiyle de olası arıza durumlarında yedek parça ihtiyacı duyulmaktadır. Elektronik sigara kullanıcıları için genellikle dolum sıvısı likit en çok ihtiyaç duyulan materyaldir.

Elektronik Sigara Dolum Sıvısı Likit

Elektronik sigara modelleri kullanımı esnasında en önemli hususlardan biri de elektronik sigaranın içerisindeki dolum sıvılarıdır. Bu sıvılara likit adı verilir. Atomizer sayesinde likit buhara dönüşmektedir. Kullanım esnasında belli aralıkla likit seviyesi kontrol edilmeli ve bitmesi haliyle yenisi ile değiştirilmeden kullanılmamalıdır. Aksi taktirde acı bir tat vererek boğazınızı yakacaktır.

Likit değişimi sırasında ne olursa olsun orijinal olmayan dolum sıvıları kullanılmamalıdır. Çünkü elektronik sigaranın dumanını içimize çektiğimiz esnada direkt olarak iç organlarımıza etki etmektedir. Sahte dolum sıvıları kullanılması halinde iç organlarımız doğrudan zarar görmektedir. Bu sebeple Daha ekonomik olsun diyerek sahte veya yan sanayi likitleri kullanmak akıl karı değildir. Zaten elektronik sigara materyalleri bildiğimiz paket sigara ile karşılaştırıldığında yeteri kadar ucuzdur.

Sahte Likitler Nasıl Anlaşılmaktadır?

Sahte likitler orijinal kutular yerine kalitesiz düz plastik kutularda olmaktadır. Bandrolsüzdür. Ürün şişeleri üzerinde bandrol bulunmaz. Şişe üzerinde mg seviyesini belirten rakamlar olmaz. Şişe üzerinde bulunması gereken son kullanma tarihlerine rastlanılmaz. İçerisinde bulunan dolum sıvıları daha yoğun kıvamda olması gerekirken daha akışkan bir haldedir. Güvenlik amacıyla kapak ağız kısmında olması gereken plastik kilit yoktur. Yine güvenlik amacıyla şişe üzerinde olması gereken plastik jelatin yoktur. Elektronik sigara likit tedarik edileceği zaman bu hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir.

Elektronik Sigara Malzemelerini Nasıl Tedarik Ederim?

Elektronik sigara sektöründe ürünü ve materyallerini satan birçok firma bulunmaktadır. Sipariş vereceğiniz zaman orijinal ürünler satın alabilmeniz için güvenilir, kaliteli ürünler satan firmaları tercih etmeniz gerekmektedir. Firmamız bu konuda size yardımcı olmak için hizmet vermektedir.

Bu içerik 19.04.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 101 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Sosyal Medya

En Çok Satan Likitler

Popüler Modeller

elektronik sigara

Popüler Likitler

Atomizer Coil Yedek Parça