Yükleniyor..
Menü

Elektronik Sigara Likit Satan Yerler

İnternetten Elektronik Sigara Likit Al

İnternet üzerinden elektronik sigara likit  satın almak isteyen müşterilerimiz firmamız üzerinden 100’den fazla çeşit elektronik sigara likit ve ilgili ürünleri satın alabilirler. Günümüzde birçok kişi sigara bağımlılığından kurtulmak için elektronik sigara kullanmaya başlamaktadır. Özellikle kafasında bitiren kişiler için nikotin krizi olduğunda bu ürün zararsız şekilde krizi atlatmaya yardım eder. Ancak sigaranın tamamen yerini almaması önerilir. Sonuç itibariyle zararsız da olsa sigara içme eğilimini zihinsel olarak devam ettirmeniz söz konusudur. Ürünü gün içinde arada bir kullanmak ve e-likitlerin aromalı tadıyla hoş bir tat almak için içebilirsiniz.
Cosmic Fog Sonset 60ml Elektronik Sigara Likiti

Tütünlü Aromalar Kullanılmalı mı?

Tütünlü elektronik sigara ve  aromalı elektronik sigara likitler birçok sigara bağımlısının ilk aşamada aradığı seçenektir. Ancak tadının aynı olmayacağını belirtmek gerekir. Çünkü elektronik sigara likitlerin içinde saf nikotin vardır ve bağımlılıkla zarar getiren maddeler bulunmaz. Burada önemli olan nokta elektronik sigara likit içerisindeki nikotin oranını kendinizin belirleyebilmesidir. Dilerseniz sıfır mg nikotin kullanabilirsiniz.

Sigaralarda bağımlılığı artıran ve içim zevkini çoğaltan, aynı zamanda vücuda zarar veren bileşenler vardır.  Zifir bunlardan en zararlı olanlarındandır.

Yani tütün aroması ya da diğer meyve aromaları fark etmeksizin e-likit seçimi yapabilirsiniz. Bu aromaların hepsinde kolayca dumana dönmesini sağlayacak bileşenler vardır. İç mekânlarda da sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Miktar konusunda da sizin nikotin beklentinize göre ve bağımlılık sürecinize göre değişen durumlar söz konusudur.
neon-creme

Elektronik Sigara Kullanımında Öksürük Olursa Ne Yapılmalı?

Elektronik sigarada öksürme durumu genellikle görülmeyen sorundur. Ancak içinize çektiğinizde öksürük hissi meydana geliyorsa bunun nedenleri şunlar olabilir

  • Doğru çekiş olmaması, hızlı ve güçlü bir çekiş öksürük yapar. Doğru çekim yumuşak ve uzun olmalıdır.
  • Sıvıdaki propilen glikol oranı yüksek olduğunda boğazdaki vuruş hissini artırır. Bitkisel gliserin oranı daha fazla olan likitleri kullanmanız önerilir.
  • Nikotin oranı ortalamanın üzerinde olan sıvılar öksürtebilir. Sıvı seçiminde düşük nikotin kullanılması önerilir.
  • Cosmic-Fog-Chewberry-60ml-Elektronik-Sigara-Likiti-01

E Sigara Kullanırken Eksiklik Hissi

Eksiklik hissi yaşanması normaldir. Elektronik sigara likitlerinde nikotin bulunur ve bağımlılık düşüncesi de devam ettiği için bu his duyulabilir. Tamamen bırakma sürecinde nikotini aşamalı biçimde azaltarak ve ruhsal olarak da kendinizi telkin ederek içimi bitirebilirsiniz. Ayrıca içimdeki hatalar da bu eksiklik hissine neden olabilecektir.

 

Bu içerik 21.08.2016 tarihinde yayınlandı ve toplam 588 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler

Sosyal Medya

En Çok Satan Likitler

Popüler Modeller

elektronik sigara

Popüler Likitler

Atomizer Coil Yedek Parça