Yükleniyor..
Menü

Elektronik Sigara ve E-sigara Pamuğu

Yorumları oku (1)

Paket sigaranın bireylerde meydana getirdiği birçok sorun bulunmaktadır. Bireyler paket sigara kullanımı sonucunda kısa süre içinde ürüne bağımlı hale gelmektedirler. Paket sigaraya bağımlı hale gelen bireylerin sigaradan uzaklaşmaları oldukça zordur. Bireyler sigara kullanımı sonucunda birçok sağlık sorunu ile karşılaşmaktadırlar bunun üzerine aynı zamanda maddi yönden de sıkıntılar yaşamaktadırlar. Sigara teknolojik bir ürün olmadığı için sürekli bitmekte ve bireyler düzenli olarak harcama yapmaktadırlar. Paket sigaraya yapılan harcamalar haftalık ve aylık olarak hesaplandığında bireyler tarafından fark edilecektir ki ürün tüketicilerde büyük maddi kayıplara neden olmaktadır.Sigara bireylerde hem maddi kayıplara hem de sağlık sorunlarına neden olmaktadır.Sigara kullanan bireyler kolay bir şekilde hasta olmaktadırlar. Hatta öyle ki birçok sağlık problemi ile karşılaşmalarının en temel sebebi sigara kullanmalarıdır.
native-wicks-cotton-pima-pamuk-1

Paket sigara içinde bulunan bazı maddeler akciğeri koruyan tüylere kadar ulaşmakta ve akciğerin savunmasını ortadan kaldırmaktadır. Bu durum sonucunda akciğer eski savunmasını yitirdiği için daha kolay hastalıklar ile karşılaşmakta hatta daha kolay enfeksiyon kapmaktadır. Bu gibi durumlar sonucunda insanlar birçok problemler ile karşılaşmaktadırlar. Bireyler karşılaştıkları sağlık sorunlarını çok önemsemezler ise ilerleyen zamanlarda bu sağlık sorunları daha çok ilerleyecek hatta ölüm tehlikesi ile karşı karşıya kalacaklardır. Günümüzde insanların sigaradan uzaklaşmasına yardımcı olan tek ürün elektronik sigaradır. Piyasada birçok elektronik sigara markası ve modeli bulunmaktadır. Bireyler bu durumu kendi lehlerine çevirme şansına sahiptirler. Kullanmayı planladıkları ürüne ve kendi maddi güçlerine en uygun ürünü tercih etme şansları bulunmaktadır. Piyasada her kesime hitap eden elektronik sigara bulunmaktadır. Aynı zamanda bu elektronik sigaralar hem elektronik sigara kullanmaya yeni başlayan bireylere özel hem de uzun süredir elektronik sigara kullanan bireylere özel olarak üretilmektedir.  
fiber-freaks-meshes-cotton-blend-(1)

Elektronik sigara kullanırken bazı şartlar bulunmaktadır. Elektronik sigara teknolojik bir üründür. Bu da paket sigara gibi sürekli biten ve harcama gerektiren bir ürün olmadığını göstermektedir. Bu sayede elektronik sigaraya yapılacak tek seferlik harcama ile bireyler ürüne sahip olacaklardır. Bu harcama dışında bireyler belirli aralıklar ile likit alımı için harcama yapacaklardır. Elektronik sigara kullanılırken aynı zamanda likit kullanılması gerekmektedir. Bunun sebebi elektronik sigaraların belirli bir performans seviyesi bulunmaktadır. Elektronik sigara kullanırken likit kullanılması ürünün performansını yitirmemesine sebep olmaktadır. 

Elektronik sigara ile birlikte likit kullanılmaz ise ürünün atomizerin de belirli hasarlar meydana gelecektir. Bu gibi bir durumla karşılaşılmaması için elektronik sigara kullanılırken mutlaka likit kullanılması gerekmektedir.  
Fiber-Freak-Density-No2

Elektronik sigarada likit taşıyıcısı olarak pamuk kullanılmaktadır. Günlük olarak elektronik sigaranın pamuğunu değiştirmek likitin tadını değiştirecek ve elektronik sigaranın daha kaliteli bir yapıya sahip olmasına sebep olacaktır. Elektronik sigara pamuğu günlük olarak değiştirilmez ise sarım üzerinde birikmiş likit tortuları olacağından bobin randımanlı çalışmayacaktır. Bunun yanı sıra elektronik sigara pamuğunun günlük değiştirilme durumu gerçekleştirilmez ise bireyler daha sağlıksız bir elektronik sigara içimi gerçekleştireceklerdir. Bu durumlardan da anlaşılacağı gibi elektronik sigara kullanılırken likit taşıyıcısı olarak pamuk kullanılmaktadır. Piyasada birçok elektronik sigara pamuk marka ve modeli bulunmaktadır. Bireyler nasıl ki elektronik sigara modelinde geniş bir seçim hakkına sahipler ise elektronik sigara pamuğunda da aynı yetkiye sahiptirler. Ürünü kullanırken dikkat edilmesi gereken en önemli husus elektronik sigara sıvısının kullanılması aynı zamanda elektronik sigara likit taşıyısı olarak bilinen pamuğun günlük olarak değiştirilmesidir. 

 

Ek Resimler

Bu içerik 17.09.2016 tarihinde yayınlandı ve toplam 1967 kez okundu.

Yorumlar (1)

  • Teksas tuff gerçekten kaliteli elektronik sigara pamuğu

YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler

Sosyal Medya

En Çok Satan Likitler

Popüler Modeller

elektronik sigara

Popüler Likitler

Atomizer Coil Yedek Parça