Yükleniyor..
Menü

Full Kit Elektronik Sigara Modelleri

Bağımlılıktan kurtulmak zorlaştığında size destek veren elektronik sigaralar devreye girmektedir.  İçinde sıvı olan ve bu sıvının bir Atomizer tarafından buhara dönüştüğü elektronik sigaralar, birçok farklı yararla beraber size sunulur. Farklı marka ve modelleri olan çeşitlerin iç kısımlarında şarj edilen bölümleri ve de sıvıyı buhara dönüştüren sistemleri bulunur. Basit bir mekanizma, size tahmin ettiğinizden daha fazla yarar sunabilir.  Ağız alışkanlığınız varsa, ciddi bir bağımlıysanız ve artık tamamen bırakmak istiyorsanız kullanmanız önerilir.  Ancak bu ürünü tamamıyla sigara bağımlılığından kurtulmak için bir araç şeklinde görmemekte yarar var. Sonuçta siz bunu kullandıktan sonra normal sigaraya devam edebilirsiniz. Yani seçim tamamen size bağlıdır. Elektronik sigara ilk yoksunluk döneminde size destek sağlar.Full Kit E Sigara Modelleri

Şarj ve sıvı ısıtma bölümünün tek bir alanda yer aldığı hafif geniş full k e-sigara modelleri hem görünüm özelliği hem de pratik kullanımıyla birçok kişinin beğenisini toplamaktadır. Farklı renklerden dilediğiniz bir taneyi yine alternatif koku seçenekleriyle kullanabilirsiniz.

Yedek Parça Ne Zaman İhtiyaç Olur?

Önemli bir konu yedek parça detayıdır bu ürünü kullanırken genelde ayda bir likit değişimi gerekir. Daha az içerseniz bu süre değişebilir.    

Neden Elektronik Sigara

Birçok farklı nedenle elektronik sigarayı seçmek için sıralama yapılabilir. Özellikle normal sigara ile karşılaştırıldığında bu fark açıkça belli olur. Zaten sigara kullanmıyorsanız farkın anlam ifade etmesi beklenemez, ancak e sigaralar her açıdan avantajıdır. Sağlık bakımından dumanının zararı yoktur. Likit içerisinde aroma ve saf nikotin yer alır. İkinci olarak başkalarını pasif içici yapmamış olursunuz. Ayrıca ekonomik açıdan da ciddi bir artı sağlarsınız. Sıvı bitiminde yenisini almak ve uzun vadede bazı parça değişimi dışında gider olmaz. Zaten sigarayı tamamen bırakınca bu ürünü de bırakırsınız.

Kısa Silindir Modeller

Sıkça tercih edilen bir diğer tasarım kısa silindir elektronik sigara modelleri şeklindedir. Kalem gibi görüntüsü nedeniyle ele pürüzsüzce gelir. Renk ve aroma açısından bu modellerin de farklı seçenekleri bulunmaktadır. Dilediğiniz bir tanesini siz de seçebilirsiniz.

Bu içerik 29.03.2016 tarihinde yayınlandı ve toplam 367 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler

Sosyal Medya

En Çok Satan Likitler

Popüler Modeller

elektronik sigara

Popüler Likitler

Atomizer Coil Yedek Parça