Yükleniyor..
Menü

Joyetech E Sigara Likit Çeşitleri

 Joyetech E Sigara Likit Çeşitleri

E sigara likit üretimi yapan çok farklı markalar bulunmaktadır. Çin, İtalya, İngiltere gibi çeşitli ülkelerin laboratuarlarında üretilen e sigara likit çeşitleri piyasada bulunmaktadır. E  sigara likit orijinal markaları belirli kalite standartlarını taşıyan ve onaylı markalardır. E sigara likit üretimi yapan dünyaca ünlü markalar arasında öne çıkan Joyetech markası tüketiciden tam not alan bir markadır.

E sigara likit orijinal markaları arasında bulunan bu markanın ürün özellikleri farklı farklıdır. Joyetech e sigara likit ürünleri  nikotin dozajları, aromaları, tatları, duman seviyeleri, yoğunluk ve sertlik oranları gibi özelliklerde farklılık göstermektedirler. Farklı tatlar ve aromalar ile sunulan ürünler arasında özel tatlar da bulunmaktadır.

JOYETECH Melon - Kavun Likit 30 ml Orjinal Dolum Sıvısı 01

 Joyetech E Sigara Likit Aromaları

Joyteech e sigara likit aromaları arasında buzlu nane, limon, çilek, karpuz, muz, ananas, kahve aromaları, tütün aromaları, karışık tatlar, enerji içeceği aroması gibi birçok farkı özel tat bulunmaktadır. İtalyan kahvesi aromalı tatlar özellikle çok tercih edilmektedir. Joyetech bir Çin markasıdır ve Joyetech likit ürünleri İtalya’da üretilmektedir.

Joyetech elektronik sigara likit aromaları arasında Davidof türün aroması da çok tercih edilmektedir. Üzüm ve Virjinya aromaları da çok beğenilen Joyetech tatları arasında yer almaktadır. Puro aroması da bu markanın öne çıkan tatlarındandır Joytech e sigara likit aromalarında geniş bir seçerek yelpazesi sunmaktadır. Farklı tatları deneyerek sigarayı bırakma sürecinizi eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Joytech E Sigara Likit Avantajları

Elektronik sigara likit kullanımı el sigara içenler için birçok kolaylık ve avantaj sağlar.Joytech E sigara likitler ile hem kişisel tercihinize göre aromalar ve tütünler seçebilirsiniz hem de elektronik sigarınızı daha sağlıklı  ve rahat kullanmış olursunuz. Joyetech marka e sigara likit kullanarak;

- Yeni kartuş almadan elektronik sigarınızı kullanabilirsiniz.

- Kartuş için harcayacağınız paranın çoğu cebinizde kalır.

- İstediğiniz aromayı seçerek kendi zevkinizi yaşamanızı sağlar.

- Kişiye özel kullanım miktarı ayarlanabilir.

- Şişelerinde bulunan özel kilit sistemi ile koruma sağlar.

- İçerisinde nikotin olmayan e sigara likitler de vardır.

- E sigara likitler bitkisel içeriklidir.

Ek Resimler

Bu içerik 24.10.2016 tarihinde yayınlandı ve toplam 1455 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler

Sosyal Medya

En Çok Satan Likitler

Popüler Modeller

elektronik sigara

Popüler Likitler

Atomizer Coil Yedek Parça