Yükleniyor..
Menü

Joyetech Eroll ELektronik Sigara Kullanımı-Eroll Nasıl Kullanılır ?

Yorumları oku (1)
Merhaba,

Günümüzde sigara ve zararlarının çok önemli hastalıklara neden olması tıp tarafından kabul edilen ve kanıtlanan bir gerçektir. Bu zararlar ve hastalıklar karşısında sigara tiryakileri bağımlılıklarına karşı koyamamakta ve her seferinde sigaraya teslim olmaktadırlar.Birebir sigara boyutlarında tasarlanan ve sigara bırakmada %87,6 sonuç alan bu cihaz ile sigara kullanıcılarının temiz akciğerlere, sararmayan dişlere, kötü kokmayan bir nefese ve en önemlisi sağlıklı bir bedene sahip olması artık çok kolay !

Joyetech Eroll Elektronik Sigara gerek boyutları, gerekse verdiği yüksek performans ile elektronik sigara kullanıcılarının en popüler cihazı haline gelmiş durumda. Peki Joyetech Eroll Elektronik Sigarayı satın aldığınızda dikkat emeniz gerekenler nelerdir? Hemen cevap verelim, bandrolü ve kontrol numaralarının olup olmadığıdır !

Ayrıca kutu içerisinde 2 adet batarya ve 2 adet ateşleyici yani atomizer bulunmaktadır. Bunların birer adeti yedek olarak size gönderilmektedir.Yine kutusu içerisinde usb şarj kablosu, şarj başlığı ve iphone benzer şarj kutusu bulunmaktadır.Bu kutu cihazınızı şarj ederken aynı zamanda da taşımanızı kolaylaştırmaktadır. Bir adet koni ve üç adet kartuş kutuyu tamamlayan diğer apratlardır.

Unutmadan birde Türkçe hariç  :) diğer dillerde cihazın nasıl kullanılacağını anlatan bir kullanım kılavuzu bulunmaktadır. Burda size yardımcı olmak için kullanım videosunu paylaşıyoruz, bu videoyu izleyerek Joyetech Eroll Elektronik Sigarayı kolayca kullabilirsiniz İyi seyirler.

JOYETECH EROLL ELEKTRONIK SIGARA HEMEN SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ !!!


Ek Resimler

Bu içerik 09.12.2013 tarihinde yayınlandı ve toplam 9950 kez okundu.

Yorumlar (1)

  • Bu ürünü nasıl kullanabilirim onu anlamayamadım

YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler

Sosyal Medya

En Çok Satan Likitler

Popüler Modeller

elektronik sigara

Popüler Likitler

Atomizer Coil Yedek Parça