Yükleniyor..
Menü

Joyetech Yenilikçi Elektronik Sigara Cihazları

Yorumları oku (1)

Joytech yenilikçi ürün özellikleri ile geliştirilmiş son teknoloji e sigara cihazlar üretmektedir. Elektronik sigara cihazlarında tasarım ve fonksiyonel özellikleri ile dikkat çeken markanın ürün çeşitliliği de oldukça fazladır. Tüm dünyada ilk akla gelen elektronik sigara markası olan Joyetech ürünleri sağlığa zararlı olmayan malzemelerden üretilir. Sağlıklı sigarayı bırakmak isteyenler için güvenilir ürün seçenekleri sunmaktadır. Pil ve atomizer özellikleri,  likit dolum özellikleri, pi ve batarya özellikleri ile kullanım kolaylığı ve yüksek performans sunan ürünlerdir. Döner ekran özelliği ve pil ömrü göstergesi gibi son teknoloji özellikleri olan elektronik sigara cihazlarını bu markada bulabilirsiniz.
Joyetech Markası

Teknik Özellikler ve Set İçeriği

 Elektronik sigara paket içeriğinde;  Atomizer,  Başlık, Ağızlık, Kılıf, 1  USB Kablo, 1  Garanti ve Kullanım Klavuz Kartları,1 Uyarı kartı bulunmaktadır. Bazı modellerde farklı aparatlar ve likit hediyesi de bulunmaktadır. Joyetech elektronik sigara teknik özellikleri modellere göre değişiklik göstermektedir. Tüm modellerde sağlıklı malzeme kulanı ve kullanım rahatlığı bulunmaktadır. Kolay taşınabilir tasarımlı ürünler tüm dünyada en çok tercih edilen ürünlerdir. Yenilikçi tasarımlarda teknik özellikler kullanıcının sigara deneyimini üst kaliteye taşımaktadır.
eVic_VTC_Dual_with_ULTIMO_01

E Sigara Likit Çeşitleri

Joyetech markasının elektronik sigara modelleri e sigara likit seçenekleri oldukça fazladır. E sigara likit seçeneklerinde nikotinli ve nikotinsiz likit çeşitleri bulunmaktadır. Aroma tat seçenekleri ile özel zevklere hitap eden ürünler bulunmaktadır. Nikotin dozajı farklı ölçülerde olan likit seçenekleri ile sigarayı bırakmak mümkündür. Sigara kullanım yoğunluğuna göre nikotin seviyesini ayarlanarak sıfıra indirilebilir. Kivi, muz, elma, üzüm, mango gibi meyve aromalı e likit çeşitleri bulunmaktadır. Kahve aromalı, enerji içeceği aromalı, puro aromalı farklı seçenekler de bulunmaktadır.
Joyetech-Likit-10-adeti-10ml-01
Joyetech-Likit-10-adeti-10ml-01
Joyetech-Likit-10-adeti-10ml-01

Elektronik Sigara Ve Likit Seçimi

Sigarayı bırakmak isteyenler için elektronik sigara ve likit seçimi önemlidir. Elektronik sigara ve e likit seçerken kaliteli marka ürünlerini seçmek oldukça önemli. Kullanıcıların sigara içme yoğunlukların göre nikotin dozajını ayarlayabilecekleri ürünleri tercih etmeleri gerekiyor. Joyetech elektronik sigara modelleri kullanıcılara yüksek performans alabilecekleri ürün çeşitleri sunmaktadır.

 

 

Ek Resimler

Bu içerik 25.01.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 822 kez okundu.

Yorumlar (1)

  • Joyetech markası bana göre elektronik sigara ve e-likit lerinde oldukça başarılı ben kullanıyorum şahsen.

YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler

Sosyal Medya

En Çok Satan Likitler

Popüler Modeller

elektronik sigara

Popüler Likitler

Atomizer Coil Yedek Parça