Yükleniyor..
Menü

One Hit Wonder İle Etkili Sigara Bırakmak

Başta kanser olmak üzere pek çok solunum yolu rahatsızlığı, kullanıcıyı ve çevreyi etkileyen rahatsız edici kokusu, ekonomik zararları gibi pek çok nedenden dolayı sigara hiç içilmemesi, içiliyorsa da hemen bırakılması gereken zararlı bir alışkanlıktır. Sigarayı bırakmak son derece zordur; bu nedenle sigarayı bırakmak için etkili bir yöntem kullanılmalıdır.

Avrupa’da ve Amerika’da yıllardır tercih edilen ve ülkemizde de son yıllarda kullanılmaya başlanan E-sigara, pek çok avantaja sahip etkili bir sigara bırakma yöntemi olarak tanınmaya başlamıştır. Elektronik sigaralarda dolum yapılması gereken kartuş veya doldurulması gereken tanklar bulunmaktadır. Elektronik sigara işlev bakımından içine yerleştirilecek olan malzeme ile anlamlı hale gelen bir cihazdır. Bu nedenle içine yerleştirilen dolum sıvısı oldukça önemlidir.E-Likit Çeşitlerimiz

E-Likitler yukarıda bahsettiğimiz dolum sıvılarının genel adıdır; elektronik likit sözcüğünün kısaltmasıdır. One Hit Wonder E-Likit çeşitlerimiz farklı boyut, aroma ve nikotin seviyesindeki modelleriyle elektronik sigara kullananların bir numaralı tercihi haline gelmiştir. Los Angeles, Kaliforniya’da üretilen dolum sıvılarının aromaları eşsizdir; her bir e-likit aromamız kullanıcılar tarafından tam not almıştır.
mini muffin man 100 ml likit

Neden One Hit Wonder?

One Hit Wonder eşsiz bir üründür; pek çok farklı ürün çeşidine sahip geniş yelpazede seçenek sunmaktadır. One Hit WOnder E-likitler en etkili sigara bırakma yöntemlerinden biri olan elektronik sigaralar için özel olarak üretilmiş dolum sıvısıdır; bütün e-sigara modelleri ile uyumludur. One Hit Wonder E-likitler;

*Sigaranın içeridği kanserojen maddeleri içermez.

*Çok çeşitli aromaları vardır; bu aromalar özel üretilmiştir ve başka bir eşi yoktur.

*Farklı nikotin seviyelerine sahiptir (düşük, orta, sıfır nikotin seviyeleri); orta seviyeden başlayıp zamanla sıfır nikotine doğru azaltılır.

*Tüm elektronik sigara kartuşlarına ve tanklarına uyumlu olduğu için herkes tarafından tercih edilir.

*Dolgun buharı ve özel tadıyla gerçek sigara içimi hissi verir; ayrıca kapalı alanlarda rahatlıkla kullanılabilir.

*20, 100, 180 ml gibi farklı boyutlarda ürünleri mevcuttur.

*Terapatik nikotin, bitkisel gliserin ve doğal aroma esansı içerir; sigara içim keyfi verirken sağlığınızı riske atmaz. 

Bu içerik 01.03.2016 tarihinde yayınlandı ve toplam 436 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler

Sosyal Medya

En Çok Satan Likitler

Popüler Modeller

elektronik sigara

Popüler Likitler

Atomizer Coil Yedek Parça